zestaw HP 12A
HP
780,19 zł
zaw. VAT, plus koszty wysyłki
Towar natychmiast dostępny

Czas dostawy 1-2 dni

HP 12A (Q2612AD) zestaw czarny

zestaw
podwujene opakowanie po 2.000 s.
Zawartość
2 x HP 12A czarny
~2.000 stron
39,0 gr / strona
Więcej drukując, można więcej zaoszczędzić. Dwupaki kaset z czarnym tonerem HP LaserJet pozwalają obniżyć koszty druku w firmie bez rezygnacji z jednolitych, profesjonalnych rezultatów i niezawodnego, bezproblemowego drukowania, jakie zapewniają oryginalne kasety z tonerem HP.

Klientom, którzy drukują więcej, HP pomaga obniżyć koszty druku, oferując kasety z tonerem HP LaserJet w dwupakach. Ta wygodna opcja dla użytkowników drukujących dużo pozwala uzyskać takie same doskonałe rezultaty, jak w przypadku oryginalnych materiałów eksploatacyjnych HP.

• HP pomaga ograniczyć koszt oryginalnych kaset z tonerem HP dzięki wygodnej opcji, która pozwala wydrukować więcej dokumentów.


Oryginalne materiały eksploatacyjne HP do drukarek są łatwe w zakupie, zarządzaniu i obsłudze. Korzystanie z wygodnych dwupaków HP z dwiema oryginalnymi kasetami z czarnym tonerem HP LaserJet oraz łatwe zamawianie nowych produktów1 oznaczają jeszcze krótsze przerwy w pracy.

• Bezpłatny, wygodny zwrot i recykling w ponad 40 krajach2 — więcej na ulotce lub stronie http://www.hp.com/recycle.


Oryginalne kasety z tonerem HP LaserJet stanowią nawet 70% systemu drukującego i zostały zaprojektowane razem z drukarką, aby zapewnić niezawodne, profesjonalne rezultaty i oszczędzić czas użytkownika. Dwupaki HP jeszcze bardziej obniżają koszty druku, umożliwiając uzyskanie większych oszczędności.

• Niezawodne kasety z tonerem HP stanowią do 70% systemu tworzenia obrazu, dzięki czemu gwarantują wydruki na niezmiennym poziomie.


1Zasady i dostępność programu mogą być różne w zależności od kraju. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.hp.com/learn/suresupply.

2Dostępność programu jest uzależniona od regionu. Obecnie program HP Planet Partners umożliwia zwrot i recykling materiałów eksploatacyjnych HP w ponad 40 krajach, terytoriach i regionach w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej.