Metody platnosc kardize24.pl

Dopuszczalne rodzaje platnosci:

Płatność kartą kredytową

Szybka i bezpieczna forma płatności przy użyciu karty kredytowej.

Dane Państwa karty kredytowej są przechowywane tylko w firmie obsługującej płatności i nie są przekazywane osobom trzecim. W trakcie procesu płatności będą Państwo musieli podać dane karty kredytowej aby dokonać zamówienia. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność kartą kredytową

Przelew

Wygodna forma płatności przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia, w którym podane będą dane naszego konta bankowego. Należną kwotę prosimy przelać na wskazany rachunek. Zamówiony przez Państwa towar (o ile będzie dostępny) zostanie przez nas wysłany zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto.

Płatność PayPal

Natychmiastowa i bezpieczna forma płatności PayPal.

Dane Państwa konta bankowego lub karty kredytowej są przechowywane jedynie przez PayPal i nie są przekazywane osobom trzecim. W trakcie procesu zamawiania, zostaną Państwo przekierowani na stronę PayPal. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność PayPal

Płatność przelewem SOFORT

Wygodnia forma płatności poprzez zaufany portal bankowości-online.

Używając certyfikowanego przez TÜV systemu płatności SOFORT mogą Państwo skorzystać z zaufanej formy bankowości-online. W trakcie procesu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani na stronę przelewów SOFORT, gdzie dokonają Państwo płatności używając swojego numeru PIN i jednorazowego kodu TAN. Zamówiony przez Państwa towar (o ile jest dostępny) zostanie wysłany natychmiast po dokonaniu płatności.

Płatność przelewem SOFORT